Tasarım Hizmeti: Yayıncı tasarımları (panel, offline, facecam, emote, abone simgeleri, intro, outro, mola ve diğer tüm ilgili içerikler), kurumsal kimlik tasarımları (logo, kartvizit, antetli kağıt, zarf, torba zarf, menü, broşür, afiş ve ilgili tüm içerikler) ve web yazılım & tasarım materyallerinin tümü bundan böyle bu sözleşmede Tasarım Hizmeti olarak anılacaktır.

Taraflar

1) Mağaza: Alıcı ve Satıcı arasında köprü kurarak Tasarım Hizmeti; yayıncı tasarımları, kurumsal kimlik ve web yazılım & tasarım materyallerinin tümünün aracılık hizmetlerini yürüten www.oktaykarakaya.com.tr domaini üzerinde bulunan pazar yeri, bundan böyle bu sözleşmede Mağaza olarak anılacaktır.

2) Satıcı: Mağazaya Oyun İçi Hizmet; yayıncı tasarımları, kurumsal kimlik ve web yazılım & tasarım materyallerinin tümüyle ilgili bilgileri, resimlerin tanıtım sayfalarını yaratarak, onları müşterilerine/müşterilerimize ulaştıran her nevi 3. şahıs veya şahıslar bundan böyle bu sözleşmede Satıcı olarak anılacaktır.

3) Alıcı: Mağazadan yayıncı tasarımları, kurumsal kimlik ve web yazılım & tasarım materyallerinin tümünü teslim alacak her nevi şahıs veya şahıslar bundan böyle bu sözleşmede Alıcı olarak anılacaktır.

SATICI

1) SATICI’nın ilan olarak eklediği TASARIM HİZMETİ satıldığı takdirde, ALICI tarafından teslim alınması için herhangi bir süresi olmadığını bildiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

2) SATICI; koyduğu TASARIM HİZMETİ’nin o kategoride, ilan açıklamasında ve yorumlarda yazdığı bilgilerin birebir doğru olduğunu, ASARIM HİZMETİ özelliklerinin sistemimize eklediği fotoğraftakiler ile aynı olduğunu, açıklamasında belirttiği tüm özellikleri eksiksiz barındırdığını kabul, beyan ve taahhüt eder. 

3) SATICI, MAĞAZA’da satmak istediği TASARIM HİZMETİ’ni ilan olarak eklediği an, MAĞAZA ile SATICI arasındaki köprü ve sorumluluk başlamış olur. SATICI o an hali hazırda olan TASARIM HİZMETİ’ni sattığı ana kadar geçen zaman diliminde MAĞAZA sitesine yaptığı tüm giriş(login)’lerde Proxy kullanmadığını, MAĞAZA sitesine bilgi olarak girdiği adresin dışında bir adresten giriş yapmadığını, üyelik girişindeki bilgileri kimse ile paylaşmadığını, hesabının güvenliğinin kendisine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. 

4) SATICI; teslimat beklemeyen ilanının üzerinde fiyat değişikliği, bilgi değişikliği ve içerik değişikliği yapma hakkına sahiptir.

ALICI

1) ALICI; TASARIM HİZMETİ teslim aldığı andan itibaren sorumluluk kendisindedir. Ban, hack ve silinme gibi durumlarda , MAĞAZA’yı sorumlu tutamaz. 

2) ALICI; üründen cayamaz ya da değiştiremez. ALICI bu durumu kabul, beyan ve taahhüt eder. 

3) ALICI; kendi hesabı dışında, başka bir kullanıcı hesabı ile (arkadaşı, ortağı) sisteme asla login olamayacağını, bu durumdaki tüm mağduriyetten 2 ismin de birlikte sorumlu olduğunu her iki şahıs da kabul, beyan ve taahhüt eder.

MAĞAZA

1) Yukarıdaki şartlara uyulmaması halinde doğabilecek sorunlarda ALICI sorumlu tutulu. ALICI bu durumu kabul, beyan ve taahhüt eder.